Հովիկ Աղազարյանին և Տարոն Մարգարյանին մեղադրանք է առաջադրվել
Միջնորդություններից 5-ը դատարանի կողմից բավարարվել են, և մեղադրյալների նկատմամբ որպես խափանման միջոցներ են կիրառվել վարչական հսկողությունը․ Հակակոռուպցիոն կոմիտե
28 Մարտ 20:52
Իրավապահ մարմինները պետք է նույն եռանդով ու օպերատիվությամբ քննեն նաև «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության ընտրական ցուցակը գլխավորող Սարիկ Մինասյանի գործողությունները․ «Անկախ դիտորդ»
28 Մարտ 20:28
Գառնիկ Դավթյան. «Ես չեմ զարմանա, եթե մի օր պարզվի, որ Նիկոլ Փաշինյանի հայտարարությունները գրվում եւ սղագրվում են Ադրբեջանում կամ Թուրքիայում»
28 Մարտ 20:00
«Մեր քաղաքը» դաշինքի ավագանու անդամի թեկնածու Սոֆյա Թորոսյանի նկատմամբ որպես այլընտրանքային խափանման միջոց կկիրառվի վարչական հսկողությունը․ փաստաբան
28 Մարտ 19:55
Այս խոսքերը պարունակում են ազգային թշնամանք հրահրելու տարրեր․ պահանջում ենք Երևանի քաղաքապետարանի պաշտոնական գնահատականը Անի Խաչատրյանի գործողությունների վերաբերյալ․ հայտարարություն
28 Մարտ 19:44
Կրոնական հետապնդումները հայ քրիստոնյա բանտարկյալների նկատմամբ փաստագրվում են նաև խաչի տեսքով դաջվածքները այրելով ջնջելու փորձերով․ ԱՄՆ միջազգային կրոնական ազատության հանձնաժողովի զեկույցը